Nápověda: Jednorázovou rezervaci můžete zadat nejpozději 24 h před jejím začátkem! Minimální doba trvání rezervace je 1 h. Klikněte na bílé pole v tabulce, vyplňte formulář a zaplaťte pomocí platební karty.

19. 4. 2021 - Pondělí

7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Plocha č.1 ZŠ tělocvik ZŠ tělocvik Florbal Husovice ASM Atraps
Plocha č.2 ZŠ tělocvik ZŠ tělocvik Volnočasové centrum Tygříci Nohejbal MNK STŽ Nohejbal MNK Stehlík
Plocha č.3 MNK MLŽ Nohejbal MNK STŽ
Zrcadlový sál X - trim Sokol aerobic
Nafukovací hala

20. 4. 2021 - Úterý

7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Plocha č.1 ZŠ tělocvik ZŠ tělocvik ZŠ tělocvik Sokol nohejbal Sokol badminton
Plocha č.2 ZŠ tělocvik ZŠ tělocvik ZŠ tělocvik Nohejbalová přípravka Nohejbal MNK C Nohejbal MNK A+B
Plocha č.3 TYGŘI basketbal Volnočasové centrum Tygříci Nohejbal MNK A+B
Zrcadlový sál X - trim jóga Čičmanská jóga Páleníková
Nafukovací hala

21. 4. 2021 - Středa

7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Plocha č.1 ZŠ tělocvik Florbal Sklenář Sokol volejbal ASM Atraps
Plocha č.2 ZŠ tělocvik Nohejbal MNK dorost Nohejbal MNK Stehlík
Plocha č.3 Volnočasové centrum Tygříci Florbal Husovice Nohejbal OLD BOYS
Zrcadlový sál Hastrmánci cvičení X - trim Sokol stolní tenis
Nafukovací hala

22. 4. 2021 - Čtvrtek

7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Plocha č.1 ZŠ tělocvik Sokol nohejbal SDH Modřice
Plocha č.2 ZŠ tělocvik Nohejbalová přípravka Volnočasové centrum Tygříci Nohejbal MNK A+B
Plocha č.3 Volnočasové centrum Tygříci Nohejbal MNK C Nohejbal MNK A+B
Zrcadlový sál X - trim Sokol aerobic
Nafukovací hala

23. 4. 2021 - Pátek

7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Plocha č.1 ZŠ tělocvik ZŠ tělocvik Nohejbal OLD BOYS
Plocha č.2 ZŠ tělocvik ZŠ tělocvik Nohejbal MNK STŽ Nohejbal MNK dorost
Plocha č.3 MNK MLŽ Nohejbal MNK STŽ Hornets Brno
Zrcadlový sál Sokol stolní tenis
Nafukovací hala

24. 4. 2021 - Sobota

7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Plocha č.1
Plocha č.2
Plocha č.3
Zrcadlový sál
Nafukovací hala

25. 4. 2021 - Neděle

7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Plocha č.1 Sokol badminton Sokol florbal
Plocha č.2 Nohejbal Boleloucký
Plocha č.3 Nohejbal OLD BOYS
Zrcadlový sál jóga Vodičková
Nafukovací hala fotbal Běloševič

26. 4. 2021 - Pondělí

7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Plocha č.1 ZŠ tělocvik ZŠ tělocvik Florbal Husovice ASM Atraps
Plocha č.2 ZŠ tělocvik ZŠ tělocvik Volnočasové centrum Tygříci Nohejbal MNK STŽ Nohejbal MNK Stehlík
Plocha č.3 MNK MLŽ Nohejbal MNK STŽ
Zrcadlový sál X - trim Sokol aerobic
Nafukovací hala

27. 4. 2021 - Úterý

7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Plocha č.1 ZŠ tělocvik ZŠ tělocvik ZŠ tělocvik Sokol nohejbal Sokol badminton
Plocha č.2 ZŠ tělocvik ZŠ tělocvik ZŠ tělocvik Nohejbalová přípravka Nohejbal MNK C Nohejbal MNK A+B
Plocha č.3 TYGŘI basketbal Volnočasové centrum Tygříci Nohejbal MNK A+B
Zrcadlový sál X - trim jóga Čičmanská jóga Páleníková
Nafukovací hala

28. 4. 2021 - Středa

7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Plocha č.1 ZŠ tělocvik Florbal Sklenář Sokol volejbal ASM Atraps
Plocha č.2 ZŠ tělocvik Nohejbal MNK dorost Nohejbal MNK Stehlík
Plocha č.3 Volnočasové centrum Tygříci Florbal Husovice Nohejbal OLD BOYS
Zrcadlový sál Hastrmánci cvičení X - trim Sokol stolní tenis
Nafukovací hala

29. 4. 2021 - Čtvrtek

7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Plocha č.1 ZŠ tělocvik SDH Modřice
Plocha č.2 ZŠ tělocvik Nohejbalová přípravka Volnočasové centrum Tygříci Nohejbal MNK A+B
Plocha č.3 Volnočasové centrum Tygříci Nohejbal MNK C Nohejbal MNK A+B
Zrcadlový sál X - trim Sokol aerobic
Nafukovací hala

30. 4. 2021 - Pátek

7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Plocha č.1 ZŠ tělocvik ZŠ tělocvik Nohejbal OLD BOYS
Plocha č.2 ZŠ tělocvik ZŠ tělocvik Nohejbal MNK STŽ Nohejbal MNK dorost
Plocha č.3 MNK MLŽ Nohejbal MNK STŽ Hornets Brno
Zrcadlový sál Sokol stolní tenis
Nafukovací hala

1. 5. 2021 - Sobota

7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Plocha č.1
Plocha č.2
Plocha č.3
Zrcadlový sál
Nafukovací hala

2. 5. 2021 - Neděle

7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Plocha č.1 Sokol badminton Sokol florbal
Plocha č.2 Nohejbal Boleloucký
Plocha č.3 Nohejbal OLD BOYS
Zrcadlový sál jóga Vodičková
Nafukovací hala
Rezervovaná plocha.
Rezervovaná sportovní aktivita.
Vlastní sportovní aktivita

Začátek v

Doba trvání