Nápověda: Jednorázovou rezervaci můžete zadat nejpozději 24 h před jejím začátkem! Minimální doba trvání rezervace je 1 h. Klikněte na bílé pole v tabulce, vyplňte formulář a zaplaťte pomocí platební karty.

31. 7. 2021 - Sobota

7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Palubovka č. 1 Turnaj Česko - Slovenského přátelství ve futsale
Palubovka č. 2
Palubovka č. 3
Zrcadlový sál
Antukový kurt č. 1
Antukový kurt č. 2
Antukový kurt č. 3
Umělý trávník Rekonstrukce

1. 8. 2021 - Neděle

7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Palubovka č. 1 Turnaj Česko - Slovenského přátelství ve futsale Sokol badminton Turnaj Česko - Slovenského přátelství ve futsale
Palubovka č. 2
Palubovka č. 3
Zrcadlový sál
Antukový kurt č. 1 nohejbal OLD BOYS nohejbal Boleloucký
Antukový kurt č. 2
Antukový kurt č. 3
Umělý trávník Rekonstrukce

2. 8. 2021 - Pondělí

7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Palubovka č. 1 Žabinští Vlci Brno
Palubovka č. 2
Palubovka č. 3
Zrcadlový sál
Antukový kurt č. 1 nohejbal MLŽ nohejbal starší přípravka
Antukový kurt č. 2 nohejbal STŽ+dorost
Antukový kurt č. 3 nohejbal STŽ+dorost
Umělý trávník Rekonstrukce

3. 8. 2021 - Úterý

7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Palubovka č. 1 Sokol badminton
Palubovka č. 2
Palubovka č. 3
Zrcadlový sál
Antukový kurt č. 1 nohejbal A+B
Antukový kurt č. 2 nohejbal A+B
Antukový kurt č. 3 nohejbal C
Umělý trávník Rekonstrukce

4. 8. 2021 - Středa

7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Palubovka č. 1 Žabinští Vlci Brno
Palubovka č. 2
Palubovka č. 3
Zrcadlový sál Hodová chasa
Antukový kurt č. 1 nohejbal STŽ+dorost nohejbal OLD BOYS
Antukový kurt č. 2 nohejbal STŽ+dorost
Antukový kurt č. 3 nohejbal starší přípravka Sokol volejbal
Umělý trávník Rekonstrukce

5. 8. 2021 - Čtvrtek

7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Palubovka č. 1 Futsal reprezentace ČR ženy
Palubovka č. 2
Palubovka č. 3
Zrcadlový sál
Antukový kurt č. 1 nohejbal A+B
Antukový kurt č. 2 nohejbal A+B
Antukový kurt č. 3 nohejbal C
Umělý trávník Rekonstrukce

6. 8. 2021 - Pátek

7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Palubovka č. 1 Futsal reprezentace ČR ženy Futsal reprezentace ČR ženy
Palubovka č. 2
Palubovka č. 3
Zrcadlový sál Sokol stolní tenis Hodová chasa
Antukový kurt č. 1 nohejbal MLŽ nohejbal OLD BOYS
Antukový kurt č. 2 nohejbal STŽ+dorost
Antukový kurt č. 3 nohejbal STŽ+dorost
Umělý trávník Rekonstrukce

7. 8. 2021 - Sobota

7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Palubovka č. 1 Futsal reprezentace ČR ženy Futsal reprezentace ČR ženy
Palubovka č. 2
Palubovka č. 3
Zrcadlový sál
Antukový kurt č. 1
Antukový kurt č. 2
Antukový kurt č. 3
Umělý trávník Rekonstrukce

8. 8. 2021 - Neděle

7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Palubovka č. 1 Futsal reprezentace ČR ženy Sokol badminton
Palubovka č. 2
Palubovka č. 3
Zrcadlový sál
Antukový kurt č. 1 nohejbal OLD BOYS nohejbal Boleloucký
Antukový kurt č. 2
Antukový kurt č. 3
Umělý trávník Rekonstrukce

9. 8. 2021 - Pondělí

7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Palubovka č. 1 Žabinští Vlci Brno
Palubovka č. 2
Palubovka č. 3
Zrcadlový sál
Antukový kurt č. 1 nohejbal MLŽ nohejbal starší přípravka
Antukový kurt č. 2 nohejbal STŽ+dorost
Antukový kurt č. 3 nohejbal STŽ+dorost
Umělý trávník Rekonstrukce

10. 8. 2021 - Úterý

7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Palubovka č. 1 Sokol badminton
Palubovka č. 2
Palubovka č. 3
Zrcadlový sál
Antukový kurt č. 1 nohejbal A+B
Antukový kurt č. 2 nohejbal A+B
Antukový kurt č. 3 nohejbal C
Umělý trávník Rekonstrukce

11. 8. 2021 - Středa

7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Palubovka č. 1 Žabinští Vlci Brno
Palubovka č. 2
Palubovka č. 3
Zrcadlový sál Hodová chasa
Antukový kurt č. 1 nohejbal STŽ+dorost nohejbal OLD BOYS
Antukový kurt č. 2 nohejbal STŽ+dorost
Antukový kurt č. 3 nohejbal starší přípravka Sokol volejbal
Umělý trávník Rekonstrukce

12. 8. 2021 - Čtvrtek

7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Palubovka č. 1
Palubovka č. 2
Palubovka č. 3
Zrcadlový sál
Antukový kurt č. 1 nohejbal A+B
Antukový kurt č. 2 nohejbal A+B
Antukový kurt č. 3 nohejbal C
Umělý trávník Rekonstrukce

13. 8. 2021 - Pátek

7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Palubovka č. 1
Palubovka č. 2
Palubovka č. 3
Zrcadlový sál Sokol stolní tenis Hodová chasa
Antukový kurt č. 1 nohejbal MLŽ nohejbal OLD BOYS
Antukový kurt č. 2 nohejbal STŽ+dorost
Antukový kurt č. 3 nohejbal STŽ+dorost
Umělý trávník Rekonstrukce
Rezervovaná plocha.
Rezervovaná sportovní aktivita.
Vlastní sportovní aktivita

Začátek v

Doba trvání