Nápověda: Jednorázovou rezervaci můžete zadat nejpozději 24 h před jejím začátkem! Minimální doba trvání rezervace je 1 h. Klikněte na bílé pole v tabulce, vyplňte formulář a zaplaťte pomocí platební karty.

24. 9. 2020 - Čtvrtek

7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Plocha č.1 ZŠ tělocvik SDH Modřice
Plocha č.2 ZŠ tělocvik Volnočasové centrum Tygříci
Plocha č.3 Volnočasové centrum Tygříci
Zrcadlový sál jóga Páleníková X - trim Sokol aerobic
Kurt č. 1 Nohejbal MNK A+B
Kurt č. 2 Nohejbal C
Kurt č. 3 Nohejbal MNK C
Umělý trávník

25. 9. 2020 - Pátek

7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Plocha č.1 ZŠ tělocvik ZŠ tělocvik
Plocha č.2 ZŠ tělocvik ZŠ tělocvik
Plocha č.3 Hornets Brno
Zrcadlový sál Sokol stolní tenis
Kurt č. 1 Nohejbal MNK MLŽ Nohejbal OLD BOYS
Kurt č. 2 Nohejbal MNK STŽ Nohejbal MNK dorost
Kurt č. 3 Nohejbal MNK STŽ
Umělý trávník

26. 9. 2020 - Sobota

7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Plocha č.1
Plocha č.2
Plocha č.3
Zrcadlový sál Pěvecký sbor Modřice
Kurt č. 1
Kurt č. 2
Kurt č. 3
Umělý trávník

27. 9. 2020 - Neděle

7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Plocha č.1 Sokol badminton Sokol florbal
Plocha č.2
Plocha č.3
Zrcadlový sál jóga Vodičková Cvičení po porodu Kmentová Cvičení po porodu Kmentová
Kurt č. 1 Nohejbal OLD BOYS Nohejbal Boleloucký
Kurt č. 2
Kurt č. 3
Umělý trávník fotbal Běloševič

28. 9. 2020 - Pondělí

7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Plocha č.1 ZŠ tělocvik Ligový pohár Divize 2 ZŠ tělocvik Sokol sportovní kroužek Sokol cvičení rodičů s dětmi Florbal Husovice Atraps Brno
Plocha č.2 ZŠ tělocvik ZŠ tělocvik Volnočasové centrum Tygříci
Plocha č.3
Zrcadlový sál X - trim Sokol aerobic
Kurt č. 1 Ligový pohár Divize 2 Nohejbal MNK MLŽ Nohejbal MNK Stehlík
Kurt č. 2 Nohejbal MNK STŽ
Kurt č. 3 Nohejbal MNK STŽ
Umělý trávník

29. 9. 2020 - Úterý

7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Plocha č.1 ZŠ tělocvik ZŠ tělocvik ZŠ tělocvik Sokol sportovní kroužek Sokol badminton
Plocha č.2 ZŠ tělocvik ZŠ tělocvik ZŠ tělocvik Nohejbal MNK C
Plocha č.3 TYGŘI basketbal Volnočasové centrum Tygříci
Zrcadlový sál Pěvecký sbor Modřice X - trim jóga Čičmanská jóga Páleníková
Kurt č. 1 Nohejbal MNK A+B
Kurt č. 2 Nohejbal C
Kurt č. 3 Nohejbal MNK C
Umělý trávník

30. 9. 2020 - Středa

7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Plocha č.1 ZŠ tělocvik Florbal Sklenář Sokol volejbal Atraps Brno
Plocha č.2 ZŠ tělocvik
Plocha č.3 Volnočasové centrum Tygříci Florbal Husovice
Zrcadlový sál Hastrmánci cvičení X - trim Sokol stolní tenis
Kurt č. 1 Nohejbal MNK Stehlík Nohejbal OLD BOYS
Kurt č. 2 Nohejbal MNK dorost
Kurt č. 3
Umělý trávník IFE tým

1. 10. 2020 - Čtvrtek

7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Plocha č.1 ZŠ tělocvik SDH Modřice
Plocha č.2 ZŠ tělocvik Volnočasové centrum Tygříci
Plocha č.3 Volnočasové centrum Tygříci Nohejbal MNK C
Zrcadlový sál jóga Páleníková X - trim Sokol aerobic
Kurt č. 1 Nohejbal MNK A+B
Kurt č. 2 Nohejbal C
Kurt č. 3
Umělý trávník

2. 10. 2020 - Pátek

7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Plocha č.1 ZŠ tělocvik MŠ Modřice ZŠ tělocvik Nohejbal MNK MLŽ
Plocha č.2 ZŠ tělocvik ZŠ tělocvik Nohejbal MNK STŽ Nohejbal MNK dorost
Plocha č.3 Nohejbal MNK STŽ Hornets Brno
Zrcadlový sál Sokol stolní tenis
Kurt č. 1 Nohejbal OLD BOYS
Kurt č. 2
Kurt č. 3
Umělý trávník

3. 10. 2020 - Sobota

7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Plocha č.1
Plocha č.2
Plocha č.3
Zrcadlový sál
Kurt č. 1
Kurt č. 2
Kurt č. 3
Umělý trávník

4. 10. 2020 - Neděle

7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Plocha č.1 Semifinále Ligového poháru dorost Sokol badminton Sokol florbal
Plocha č.2 Semifinále Ligového poháru dorost Nohejbal Boleloucký
Plocha č.3 Semifinále Ligového poháru dorost
Zrcadlový sál X-trim jóga Vodičková Cvičení po porodu Kmentová
Kurt č. 1 Nohejbal OLD BOYS Nohejbal Boleloucký
Kurt č. 2
Kurt č. 3
Umělý trávník fotbal Běloševič

5. 10. 2020 - Pondělí

7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Plocha č.1 ZŠ tělocvik ZŠ tělocvik Sokol sportovní kroužek Sokol cvičení rodičů s dětmi Florbal Husovice Atraps Brno
Plocha č.2 ZŠ tělocvik ZŠ tělocvik Volnočasové centrum Tygříci Nohejbal MNK STŽ
Plocha č.3 Nohejbal MNK MLŽ Nohejbal MNK STŽ
Zrcadlový sál X - trim Sokol aerobic
Kurt č. 1
Kurt č. 2
Kurt č. 3
Umělý trávník

6. 10. 2020 - Úterý

7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Plocha č.1 ZŠ tělocvik ZŠ tělocvik ZŠ tělocvik Sokol sportovní kroužek Sokol nohejbal Sokol badminton
Plocha č.2 ZŠ tělocvik ZŠ tělocvik ZŠ tělocvik Nohejbal MNK C Nohejbal MNK A+B
Plocha č.3 TYGŘI basketbal Volnočasové centrum Tygříci Nohejbal MNK A+B
Zrcadlový sál X - trim jóga Čičmanská jóga Páleníková
Kurt č. 1
Kurt č. 2 Nohejbal C
Kurt č. 3
Umělý trávník

7. 10. 2020 - Středa

7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Plocha č.1 ZŠ tělocvik Florbal Sklenář Sokol volejbal Atraps Brno
Plocha č.2 ZŠ tělocvik Nohejbal MNK dorost
Plocha č.3 Volnočasové centrum Tygříci Florbal Husovice Nohejbal OLD BOYS
Zrcadlový sál Hastrmánci cvičení X - trim Sokol stolní tenis
Kurt č. 1
Kurt č. 2
Kurt č. 3
Umělý trávník
Rezervovaná plocha.
Rezervovaná sportovní aktivita.
Vlastní sportovní aktivita

Začátek v

Doba trvání