Nápověda: Jednorázovou rezervaci můžete zadat nejpozději 24 h před jejím začátkem! Minimální doba trvání rezervace je 1 h. Klikněte na bílé pole v tabulce, vyplňte formulář a zaplaťte pomocí platební karty.

24. 1. 2021 - Neděle

7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Plocha č.1 Sokol badminton Sokol florbal
Plocha č.2 Nohejbal Boleloucký
Plocha č.3 Nohejbal OLD BOYS
Zrcadlový sál jóga Vodičková
Nafukovací hala fotbal Běloševič

25. 1. 2021 - Pondělí

7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Plocha č.1 ZŠ tělocvik ZŠ tělocvik Sokol sportovní kroužek Sokol cvičení rodičů s dětmi Florbal Husovice ASM Atraps
Plocha č.2 ZŠ tělocvik ZŠ tělocvik Volnočasové centrum Tygříci Nohejbal MNK STŽ Nohejbal MNK Stehlík
Plocha č.3 MNK MLŽ Nohejbal MNK STŽ Fotbal Chrlice
Zrcadlový sál X - trim Sokol aerobic
Nafukovací hala MFK fotbal

26. 1. 2021 - Úterý

7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Plocha č.1 ZŠ tělocvik ZŠ tělocvik ZŠ tělocvik Sokol sportovní kroužek Sokol nohejbal Sokol badminton
Plocha č.2 ZŠ tělocvik ZŠ tělocvik ZŠ tělocvik Nohejbalová přípravka Nohejbal MNK C Nohejbal MNK A+B
Plocha č.3 TYGŘI basketbal Volnočasové centrum Tygříci Nohejbal MNK A+B
Zrcadlový sál X - trim jóga Čičmanská jóga Páleníková
Nafukovací hala MFK fotbal

27. 1. 2021 - Středa

7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Plocha č.1 ZŠ tělocvik MFK fotbal Florbal Sklenář Sokol volejbal ASM Atraps
Plocha č.2 ZŠ tělocvik Nohejbal MNK dorost Nohejbal MNK Stehlík
Plocha č.3 Volnočasové centrum Tygříci Florbal Husovice Nohejbal OLD BOYS
Zrcadlový sál Hastrmánci cvičení X - trim Sokol stolní tenis
Nafukovací hala MFK fotbal

28. 1. 2021 - Čtvrtek

7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Plocha č.1 ZŠ tělocvik MFK fotbal Sokol nohejbal SDH Modřice
Plocha č.2 ZŠ tělocvik Nohejbalová přípravka MFK fotbal Volnočasové centrum Tygříci Nohejbal MNK A+B
Plocha č.3 Volnočasové centrum Tygříci Nohejbal MNK C Nohejbal MNK A+B
Zrcadlový sál X - trim Sokol aerobic
Nafukovací hala MFK fotbal

29. 1. 2021 - Pátek

7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Plocha č.1 ZŠ tělocvik MŠ Modřice ZŠ tělocvik Nohejbal OLD BOYS
Plocha č.2 ZŠ tělocvik ZŠ tělocvik Nohejbal MNK STŽ Nohejbal MNK dorost
Plocha č.3 MNK MLŽ Nohejbal MNK STŽ Hornets Brno
Zrcadlový sál Sokol stolní tenis
Nafukovací hala MFK fotbal

30. 1. 2021 - Sobota

7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Plocha č.1 MČR 2020 Dorostu dvojic
Plocha č.2
Plocha č.3
Zrcadlový sál
Nafukovací hala

31. 1. 2021 - Neděle

7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Plocha č.1 MČR 2020 Dorostu trojic Sokol badminton Sokol florbal
Plocha č.2 Nohejbal Boleloucký
Plocha č.3 Nohejbal OLD BOYS
Zrcadlový sál jóga Vodičková
Nafukovací hala fotbal Běloševič

1. 2. 2021 - Pondělí

7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Plocha č.1 ZŠ tělocvik ZŠ tělocvik Sokol sportovní kroužek Sokol cvičení rodičů s dětmi Florbal Husovice ASM Atraps
Plocha č.2 ZŠ tělocvik ZŠ tělocvik Volnočasové centrum Tygříci Nohejbal MNK STŽ Nohejbal MNK Stehlík
Plocha č.3 MNK MLŽ Nohejbal MNK STŽ Fotbal Chrlice
Zrcadlový sál X - trim Sokol aerobic
Nafukovací hala MFK fotbal

2. 2. 2021 - Úterý

7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Plocha č.1 ZŠ tělocvik ZŠ tělocvik ZŠ tělocvik Sokol sportovní kroužek Sokol nohejbal Sokol badminton
Plocha č.2 ZŠ tělocvik ZŠ tělocvik ZŠ tělocvik Nohejbalová přípravka Nohejbal MNK C Nohejbal MNK A+B
Plocha č.3 TYGŘI basketbal Volnočasové centrum Tygříci Nohejbal MNK A+B
Zrcadlový sál X - trim jóga Čičmanská jóga Páleníková
Nafukovací hala MFK fotbal

3. 2. 2021 - Středa

7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Plocha č.1 ZŠ tělocvik MFK fotbal Florbal Sklenář Sokol volejbal ASM Atraps
Plocha č.2 ZŠ tělocvik Nohejbal MNK dorost Nohejbal MNK Stehlík
Plocha č.3 Volnočasové centrum Tygříci Florbal Husovice Nohejbal OLD BOYS
Zrcadlový sál Hastrmánci cvičení X - trim Sokol stolní tenis
Nafukovací hala MFK fotbal

4. 2. 2021 - Čtvrtek

7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Plocha č.1 ZŠ tělocvik MFK fotbal Sokol nohejbal SDH Modřice
Plocha č.2 ZŠ tělocvik Nohejbalová přípravka MFK fotbal Volnočasové centrum Tygříci Nohejbal MNK A+B
Plocha č.3 Volnočasové centrum Tygříci Nohejbal MNK C Nohejbal MNK A+B
Zrcadlový sál X - trim Sokol aerobic
Nafukovací hala MFK fotbal

5. 2. 2021 - Pátek

7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Plocha č.1 ZŠ tělocvik MŠ Modřice ZŠ tělocvik Nohejbal OLD BOYS Futsal zápas II. ligy
Plocha č.2 ZŠ tělocvik ZŠ tělocvik Nohejbal MNK STŽ Nohejbal MNK dorost Futsal zápas II. ligy
Plocha č.3 MNK MLŽ Nohejbal MNK STŽ Hornets Brno
Zrcadlový sál Sokol stolní tenis
Nafukovací hala MFK fotbal

6. 2. 2021 - Sobota

7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Plocha č.1
Plocha č.2
Plocha č.3
Zrcadlový sál
Nafukovací hala
Rezervovaná plocha.
Rezervovaná sportovní aktivita.
Vlastní sportovní aktivita

Začátek v

Doba trvání